מוזיאון האדם הקדמון

מוזיאון האדם הקדמון

הזדמנות ייחודית להיחשף לאורח חייו ושלבי התפתחותו של האדם בתקופת האבן.

קיבוץ מעין ברוך
לרכישה ב

שתפו את החברים שלכם

מחיר: 17

תיאור הפעילות:

מסע בהיסטוריה האנושית - הפרהיסטוריה

אתה רוצה לדעת איך היו החיים של בני אדם בעבר? אז התערוכות אינטראקטיביות אלו ייקחו אתכם למסע בזמן מתקופת האבן. אתה יכול לראות איך בני אדם התפתחו וגדלו עם הזמן, ולהסתכל מקרוב על הפריטים ששימשו את אבותינו. אתה תרגיש כאילו אתה מטייל אחורה בזמן!

המחירים למוזיאון כוללים סיור מודרך. 

כרטיס כניסה לילד למוזיאון ב- 17 ₪
כרטיס כניסה למבוגר למוזיאון ב- 22 ₪

האם אי פעם רצית לדעת איך חיינו לפני אלפי שנים? עכשיו אתה יכול!

האדם הוא מרתק מטבעו, ובגלל זה אנו מביאים לכם את ההזדמנות המיוחדת הזו לחזור אחורה בזמן עם מוזיאון האדם הקדמון. מתקופת האבן ועד תקופת הברזל, התנסו בהתפתחות האדם באמצעות תערוכה מרגשת ואינטראקטיבית זו.

מוזיאון האדם הקדמון

מוזיאון האדם הקדמון הפרהיסטוריה

מוזיאון האדם הקדמון

בלב הגליל העליון בין אטרקציות לילדים ומסלולי טיולים, מוזיאון האדם הקדמון בקיבוץ מעין ברוך מציע הזדמנות ייחודית להיחשף  לאורח חייו ושלבי התפתחותו של האדם בתקופת האבן. במוזיאון מוצג אוסף פרהיסטורי מרתק שנאסף בעמק החולה, ומכיל מגוון פריטים עתיקים החל מלפני 780,000 שנה כגון, כלי עבודה, קבורות, תכשיטים, ביניהם פריטים נדירים כגון עצמות הכלב המבוית הקדום ביותר שנמצא בעולם. אגף נוסף של המוזיאון מציג מגוון כלים שנאספו משבטים ברחבי העולם, ביניהם כלי ציד, כלי בית, מלכודות, בגדים, ועוד, המדגימים אפשרויות קיום בעולם טבעי כמו בתקופות הקדומות. המוזיאון מתאים למגוון המבקרים, החל מגיל 5, ועד להורים, ולסבתות והסבים. חוויה תחת קורת גג ומיזוג המתאימה לכל עונה.

פרטי בית העסק:

  • שם בית העסק: מוזיאון האדם הקדמון
  • טלפון לתיאום ובירורים: 04-6954628
  • שעות מענה: א'-ו' - 10:00-13:30
                            שבת - 10:00-15:30
  • כתובת: קיבוץ מעין ברוך

יכול לעניין אותך גם