חזור >
מיין לפי
בחר אזור
הגבל מחיר
 • ריהוט לבית שמתאים לשאר העיצוב שלכם

  עוברים לדירה חדשה, או מעצבים מחדש את הבית שלכם? היום ברור לכולם שאחד הדברים החשובים ביותר בעיצוב בית הוא הרהיטים שנבחר להציב בו: בחירת הרהיטים היא קריטית בסגנון העיצוב שנרצה לשוות לבית שלנו, כאשר כל רהיט שנבחר משקף אופי מסוים. עיצוב הפנים של הבית יכולה להיות חוויה מהנה אך עם זאת מאתגרת וקשה ולא פחות מכך – יקרה. עם זאת תשמחו לדעת שכיום ניתן לקנות ריהוט לבית במבצע, וזאת תודות לקופונים, דילים והנחות המאפשרים לכם להנות מרהיטים לבית איכותיים ומעצובים במחירים שווים לכל כיס.

 • בדקו מהי החברת המייצרת של הרהיטים

  לא משנה איזה ריהוט לבית במבצע אתם קונים, תמיד חשוב לבדוק מהי החברה שייצרה את הרהיטים. חברה וותיקה, מוערכת ופופולארית יכולה להיות תו לאיכות ועמידות לאורך שנים, אך כשמדובר בחברה אנונימית יחסית כדאי לעשות עליה בדיקות רקע ולהתייעץ עם חברים או אנשים הבקיאים בעניין אם מומלץ לקנות רהיטים לבית מחברה זו. בנוסף חשוב לדעת האם יש רהיטים לבנית באחריות, למשך כמה זמן האחריות והאם החנות מספקת את האחריות או החברה המייצרת. חשוב לבדוק שהגוף שמספק את האחריות הוא גוף אמין שתוכלו לפנות אליו בעתיד ולקבל ממנו שירות.

 • לא להתפשר על איכות חומרים וסגנון עיצובי

  שני אלמנטים נוספים הקריטיים בבחירת רהיטים לבית הם איכות החומרים והסגנון העיצובי של הרהיט. איכות החומרים חשובה שכן רהיט הוא חפץ שלרוב תרצו לעשות בו שימוש לאורך זמן, ושישמר יפה ולא יישבר או ייפגם בקלות. מסיבה זו חשוב לבדוק מהם החומרים האיכותיים המועדפים עליכם, ולא להתפשר על חומרים מאיכות ירודה. גם בחירת ריהוט לבית במבצע בסגנון העיצובי היא קריטית – אמנם סגנון הוא עניין של טעם, אך אם הבית שלכם מעוצב בסגנון מסוים תרצו מן הסתם שהרהיט שלכם יהיה גם הוא עקבי לסגנון זה.

 • השוו מחירים אך אל תתפתו למחירים נמוכים מדי

  חשוב מאוד להשוות מחירים בין רהיטים שונים. השוק מציע אפשרויות רבות, אך חנויות מסוימות יבנו על כך שלא תבדקו מהם המחירים הסטנדרטיים בשוק ויפקיעו מחירים. עם זאת, חשוב לא להתפתות למחירים נמוכים מדי ולזכור כי קניית ריהוט לבית במבצע מאיכות ירודה תעלה לכם בסופו של דבר יותר – הרהיט לא יחזיק לאורך זמן ולא ישרת אתכם כשורה. גם כאן קופונים יכולים לסייע לכם לרכוש רהיטים איכותיים שמחירם המקורי יקר יחסית ובאמצעות הקופונים להשיג עסקה טובה יותר עבור רהיטים לבית.

 • רהיטים לבית שניתן לרכוש באמצעות קופונים

  קניית רהיטים לבית כמעט תמיד תהיה דבר יקר, וזה הגיוני בהתחשב בחשיבותם. עם זאת, תוכלו להנות מדילים והנחות עבור ריהוט לבית במבצע מכל מיני מסוגים שונים: מיטות זוגיות, פינות אוכל, כורסאות, שולחנות, כיסאות, ספות, רהיטי גינה, רהיטי מרפסת, רהיטים למשרד, רהיטי מטבח, ארוניות ספרים, שולחנות לסלון ועוד.  

  אם חשבתם לרכוש ריהוט לבית במבצע חדש, אך לא מצאתם את הסט המושלם, אצלנו תוכלו למצוא בדיוק את מה שאתם צריכים במחירים שלא ישברו את הכיס!